PSCB - hudební country seskupení z Pardubic
Kontakt
Tel: +420 775 580 730
Email: psbstepanek[at]gmail.com
Web: www.pscb.cz
Facebook
Něco málo o nás
Sestava
V současné době nás uvidíte v této sestavě:

Zuzka
Zuzka - kočičí máma s hlasem barvy "kalhotových rolí" (altu), hladící uši posluchačů bezmála od mala... Hudební minulost, produkce a spolupráce s řadou znamých osobností v této oblasti velmi bohatá a rozmanitá.


Aný
Any - nejvýše zpívající masérka a nejmladší členka kapely. Je věčnou začátečnicí na pidlikovník (mandolína), jež považuje za konstrukční omyl. Hraje též na foukací hubovník a na motokytár. 

Hanka
Hanka - cvičila klasiku jak šroub v LŠU, jak jinak tenkrát na východě. Později nahradila školu hospoda U Kohoutků a kapela NAA, učitele Žák (kolega houslista). Takto převychovaná hrála s Medvědy, soutěžila s Chrpou, plavila se s Vodáky, trempovala hlavně v průjezdu u Fajfčáků a na Kučerce, příležitostně a pro radost si zahrála s mnoha dalšími.
Míra
kytarista, zpěvák, velitel sestavy a všehotvůrce Míra Pulicar. Je to věčně energií naplněný muzikant, který svou dravostí lidem hrát někdy zapomene, že jsme tam s ním taky :). Jeho předností je nejen hra na kytaru a zpěv, ale také vřelý vztah ke kloboukům různých tvarů a barev.

Karel
A tohle je náš banjista Karel. Velký humorista, sympaťák, milovník piva a jiných vybraných nápojů a také dobrých pokrmů. Občas potřebuje nápovědu, ale se svou vervou a dobrou improvizací je skvělý muzikant. Krom banja skvěle ovládá foukací harmoniky.

Mírabasák a pohodář Míra. Chemik, táta a už i dědeček, ale především milovník pohody a dobré nálady.

Honza

Honza - cajon, valcha, bicí a perkuse obsluhuje náš výkonný ředitel Honza "Plavec".